Vrácení zboží a vrácení peněz – často kladené otázky

 

Mohu vrátit produkt za účelem vrácení peněz?

Ano, Seedsman zaručuje vrácení peněz za jakoukoli položku, se kterou nejste úplně spokojeni.

V souladu s našimi Zásadami vracení a refundací nás prosím informujte, než nám zašlete zboží zpět. Vzhledem k tomu, že za vrácené zboží nese odpovědnost zákazník, dokud se k nám nedostane, mělo by být vráceno prostřednictvím doporučené doručovací služby – neneseme odpovědnost za vrácení ztracené poštou.

Zboží musí být:
1. Vráceno do 7 dnů od přijetí vaší objednávky.
2. Nepoužité a v původním obalu.
3. Doplněno vaším jménem a číslem objednávky

 

Jak mohu vyměnit produkt za jiný?

Pokud byste chtěli vyměnit jakékoli položky, kontaktujte nás (do 7 dnů od obdržení objednávky) a uveďte číslo objednávky a podrobnosti o tom, které položky chcete obdržet jako náhradu.

Poznámka:
Zboží na výměnu musí být nepoužité a v původním obalu.
Za odeslání vyměněného zboží vám budeme účtovat naši běžnou sazbu za doručení.

 

Co se stane, když moje semena chybí nebo jsou poškozená?

Pokud vaše semena chybí nebo jsou poškozená, vrátíme vám vaše bezplatná semínka, nabídneme mezi 100-250 věrnostních bodů za chybějící semínka nebo vám je zašleme v další objednávce. Budeme muset vidět důkaz o chybějících semenech. Pošlete prosím JASNÉ obrázky prostřednictvím naší podpory. Hodnota uvedená na bezplatných semenech je pouze pro marketingové účely a představuje RRP maloobchodní verze tohoto produktu, nikoli semena zdarma ve vaší objednávce.

Vezměte prosím na vědomí, že neregistrovaní zákazníci si u nás budou muset vytvořit účet, aby získali věrnostní body.

Budeme muset vidět důkaz o chybějících semenech - pošlete prosím obrázek přes náš centrum podpory.

 

Naše zásady

Abyste měli při nakupování u nás naprostý klid, garantujeme vrácení peněz za jakoukoli položku, se kterou nebudete úplně spokojeni, pokud bude vrácen v souladu s našimi Zásadami vracení a vrácení peněz.

Před odesláním objednávky se prosím ujistěte, že je vaše doručovací adresa správná a úplně vyplněná. V případě, že se vaše objednávka vrátí do naší kanceláře, rádi vám ji zašleme znovu. Pokud se vaše objednávka NEVRÁTÍ do naší kanceláře, neneseme žádnou odpovědnost a za žádných okolností ji nebudeme moci znovu bezplatně odeslat.

Na chybu adresy se nevztahuje náš slib Stealth Shipping.

 

Vrací

Upozorňujeme, že rádi vám pomůžeme s jakýmikoli dotazy ohledně vaší objednávky do 90 dnů od data odeslání objednávky.

Pokud si přejete zakoupené zboží z jakéhokoli důvodu vrátit, musíš kontaktujte nás pro potvrzení vašeho návratu, do 14 dnů od přijetí vaší objednávky. Jakékoli zboží zaslané zpět bez předchozího souhlasu společnosti Seedsman bude zasláno zpět na vaše náklady.

Vrácené zboží musí být nové, nepoužité a v původním obalu.

Jakmile potvrdíte své vrácení u nás, zašlete položky na naši poštovní adresu. Za všechna vrácení je odpovědný zákazník, dokud se k nám nedostanou.

Zboží by mělo být zasláno zpět se zaznamenanou službou, protože neneseme odpovědnost za vrácení ztracené poštou.

 

Poškozené / vadné zboží

V nepravděpodobném případě, že bude položka shledána vadnou nebo poškozenou, můžete ji poslat zpět k výměně nebo vrácení peněz. Kontaktujte nás prosím do 14 dnů od přijetí vaší objednávky a vraťte zboží podle našich výše uvedených zásad pro vrácení.

Vrátíme vám veškeré poštovné náklady vzniklé při vrácení zboží zpět k nám. Ve Spojeném království by měly být položky vráceny prostřednictvím zásilky první třídy. V zámoří by měly být položky vráceny pouze prostřednictvím vnitrostátní poštovní služby vaší země. Doporučujeme použít pojištěný způsob doručení; nebudeme však akceptovat dodatečné poplatky za garantované služby následující den nebo jiné kurýrní služby.

Vaše náhradní zboží bude odesláno (nebo vám bude vrácena platba) do 14 dnů od obdržení vašeho vrácení.

 

Výměny

Pokud byste chtěli vyměnit své položky za jiné produkty z našeho sortimentu, kontaktujte nás prosím nejprve do 14 dnů od obdržení objednávky.

Vrácené zboží musí být nové, nepoužité a v původním obalu. Uveďte prosím, které položky byste chtěli obdržet jako náhradu.

Naúčtujeme z vaší karty náklady na zaslání těchto výměn k vám, stejně jako jakýkoli dodatečný zůstatek, který může vaší aktualizované objednávce vzniknout. Pokud jste zaplatili alternativní metodou, budete muset uhradit veškeré dodatečné náklady před odesláním náhradního zboží. Pokud jsou náklady na náhradní zboží nižší než náklady na vrácené zboží, bude vám vrácen rozdíl po odečtení nákladů na dopravu.

 

Náhrady

Vrátíme vám náklady na vrácené zboží. Náklady na dopravu jsou nevratné.

Náklady na vrácení zboží nevracíme, s výjimkou vrácení vadného nebo poškozeného zboží.

Vrácení peněz bude provedeno připsáním na vaši kartu nebo šekem, v závislosti na způsobu platby.

Vrácení peněz bude provedeno do 14 dnů od obdržení vašeho vrácení.