Welcome to the Seedsman CommunityOd začínajícího amatéra po zkušeného zahradníka a každý odstín zelené mezi tím, naše komunita je stejně rozmanitá jako naše řada semen.

Whether you like to exchange opinions with fellow canna enthusiasts on our social media pages and groups or join us on our thriving Instagram page or Reddit family, we love staying connected with you. We also have a vibrant crowd reading and exchanging comments on our blog, participating in online events like our livestreams and podcasts, or offline at social clubs and events - want to join our amazing global circle of like-minded people?

Naše aktivní komunita existuje tam, kde jste online i mimo, a je platformou pro vášnivé, místem pro sdílení příběhů, informací a názorů. Představte si to jako domov pro nadšence do konopí.

  • 1M Konopí nadšenci a pěstování

  • 190+ zemí

  • Denní soutěže

Chcete to všechno slyšet jako první?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a zůstaňte informováni o nejnovějších zprávách, zdrojích a doporučených článcích o konopí, které prozkoumal a napsal náš tým mezinárodních autorů. Navíc tím, že se připojíte k seznamu, také zajistíme, že budete první, kdo se dozví o chystaných výprodejích, bonusech, soutěžích, dárcích a dalších nabídkách.

Seznamte se s námi na sociálních sítích

Seedsmana najdete na celém webu. Lajkujte, sledujte a přidejte se k nám.
Když tak učiníte, budete první, kdo se dozví o našich soutěžích a dárcích, do kterých se můžete zapojit a vyhrát zdarma semena, produkty a další.

Být součástí komunity má své výhody

Chcete při připojení získávat zelené body? Připojte se do Greenclubu, programu odměn Seedsman, a začněte sbírat body hned teď. Je snadné získávat body, když:

Join Now
  • Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje – 50 Greenpoints
  • Doporučte příteli – 250 Greenpoints
  • Sledujte Seedsmana na sociálních sítích – 20 Greenpoints na platformu
  • Použijte hashtag #seedsmanseeds – 20 zelených bodů (2 x za měsíc)
  • Napsat recenzi – 50 zelených bodů za recenzi

Chcete se s námi spojit?

Skvělý! Promluvme si. Řekněte nám o své komunitě nebo marketingovém nápadu a někdo se vám co nejdříve ozve.

Contact Us